Pasūtījumu var veikt uz aiznākamo dienu un vēl 1 dienu (piemēram, pirmdienā var pasūtīt uz trešdienu un ceturtdienu. Trešdienā var pasūtīt uz piektdienu un sestdienu utt.). Uz nākamo dienu diemžēl pasūtījumus šobrīd nav iespējams veikt, mums ir nepieciešams laiks pasūtījumu apstrādei un sagatavošanai. Tā kā mēs apkalpojam klientus uz vietas dārzniecībā un jauni stādi izaug un tiek norūdīti, lai varētu tos nodot tālāk jūsu aprūpē, situācija dārzniecībā nepārtraukti mainās. Tāpēc nav iespējams veikt pasūtījumus uz 5 dienām vai nedēļu iepriekš. Mēs nevaram prognozēt, vai jūsu noskatītā šķirne būs pēc tik ilga laika. 

Šogad esam piedāvājam stādus no ~240 dažādām šķirnēm, bet tie nekad nav vienlaicīgi, jo no daudz šķirnēm esm ielikuši tikai pāris desmitus stādu. Cenšamies nodrošināt, ka vienlaicīgi ir vismaz 50 dažādas šķirnes. 


Kā izveidot pasūtījumu?

1. Atveriet sadaļu e-veikals


2. Izvēlieties stādu kategoriju vai apakškategoriju
3. Iepazīstaties ar šķirnes aprakstu
4. Ielieciet grozā, spiežot uz "Ielikt grozā". Grozā tiks ielikts 1 stāds. Ja jūs vēlaties pasūtīt vairāk stādus no tās pašas šķirnes - spiediet pogu "Ielikt grozā" tik reizes, cik stādus vēlaties (5 stādiem - 5 reizes)
5. Labajā malā tiks izveidots jūsu pirkumu grozs
6. Ja jūs pārdomājat un kādu šķirni nevēlaties, spiediet uz krustiņa pirms preces nosaukuma

7. Jūs varat mainīt stādu daudzumu, iezīmējot stādu skaitu grozā un ierakstot citu daudzumu8. Ja jūs ierakstīsiet vairāk stādus, nekā mums ir, izleks paziņojuma logs. Spiediet OK divas reizes un stādu skaits tiks izlabots uz maksimālo pieejamo.
9. Kad esat pabeiguši savu izvēli, spiediet uz PASŪTĪT

10. Pārskatiet pirkumu grozu. Ja vēlaties kaut ko mainīt - spiediet augšā uz E-VEIKALS vai jebkuru no stādu kategorijām.

11. Ievadiet savu kontaktinformāciju. Svarīgākais ir telefons un epasts, lai mēs varam ar Jums sazināties. Adrese mums nav svarīga, bet šos laukus nevaram noņemt, tos kā obligātus paredz platforma, kuru mēs izmantojam. Adresi drīkstat nenorādīt, bet priecāsimies, ja jūs norādīsiet novadu, kurā augs stādiņi.

12. Izvēlaties saņemšanas laiku. Diemžēl uz nākamo dienu pasūtījumus nav iespējams veikt. Pasūtījumus pieņemam uz nākamajām 3 dienām pēc rīdienas. Piegādi mēs neveicam.


13. Kad visus datus esiet ievadījuši, spiediet pogu TĀLĀK. 

14. Spiest pogu PIRKT. Šajā brīdī pasūtījums ir veikts.


15. Jūs redzēsiet paziņojumu, ka jūsu pasūtījums ir saņemts. Šajā mirklī veikto pasūtījumu jūs saņemsiet arī norādītajā epastā. Ja šādu apstiprinājuma epastu neesat saņēmuši 1 stundas laikā kopš pasūtījums veikšanas, lūdzu nekavējoties sazinaties ar mums (22329399).



0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .