Kā izveidot pasūtījumu?

1. Atveriet sadaļu e-veikals

2. Izvēlieties augu kategoriju vai apakškategoriju


3. Iepazīstaties ar šķirnes aprakstu un audzēšanas prasībām.


4. Izvēlies sēklu skaitu iepakojumā!

5. Ielieciet grozā, spiežot uz "Ielikt grozā". Grozā tiks ielikta viena paciņa ar sēklām. Ja jūs vēlaties pasūtīt vairākas paciņas no tās pašas šķirnes - spiediet pogu "Ielikt grozā" tik reizes, cik paciņas ar sēklām vēlaties pasūtīt (3 paciņas - 3 reizes). Paciņu daudzumu varēsiet arī izvēlēties vēlāk, pārskatot grozu.


6. Labajā malā tiks izveidots jūsu pirkumu grozs. Šķirņu daudzums, cik iespējams pasūtīt vienā pasūtījumā, ir neierobežots.


7. Ja jūs pārdomājat un kādu šķirni nevēlaties, spiediet uz krustiņa pirms preces nosaukuma, tā šķirne tiks izņemta no jūsu pirkumu groza:


8. Jūs varat mainīt sēklu paciņu daudzumu, ieliekot kursoru paciņu skaita laukā, izdzēšot esošo un ierakstos vajadzīgo skaitu:


9. Ja jūs ierakstīsiet lielāku paciņu skaitu, nekā mums ir pieejams, izleks paziņojuma logs. Spiediet OK divas reizes:

10. Sistēma pati izlabos skaitu uz maksimālo pieejamo:


11. Kad esat pabeiguši savu izvēli, spiediet uz PASŪTĪT:


12. Pārskatiet pirkumu grozu.

13. Ja vēlaties kaut ko mainīt - spiediet augšā uz E-VEIKALS vai jebkuru no augu kategorijām:


14. Un jūs atkal redzēsiet pasūtījuma grozu kreisajā malā. Šajā skatā groza saturu arī iespējams koriģēt:


15. Kad pasūtījums domājams gatavs, spiediet pogu PASŪTĪT.

16. Ievadiet savu kontaktinformāciju.


17. Izvēlaties piegādes veidu. Piegādes iespējamas Ar Latvijas Pasta nodaļas starpniecību, Omniva Lavija starpniecību vai arī izvēlēties "Saņemšana Dārzniecībā uz vietas, iepriekš zvanot 22329399 (Lakstīgalu iela 23, Baloži, Ķekavas novads)"


18. Izvēlaties piegādes adresi no piedāvātā kataloga.


19. Izvēlaties apmaksas veidu "Pārskaitījums ar rēķinu" vai ''Skaidra nauda pie saņemšnas'', tikai gadījumā, ja tiek izvēlēta ''Saņemšana Dārzniecībā uz vietas...". Pēc Jūsu pieprasījuma izsniedzam VID reģistrētās kvītis ar jūsu rekvizītiem vai rakstām rēķinus ar jūsu rekvizītiem.


20. Kad visus datus esat ievadījuši, izlasiet noteikumus un atzīmējiet, ka esat ar tiem iepazinušies (tādas ir Latvijas e-veikalu prasības) un spiediet pogu TĀLĀK. Ja zināt, ka vēl kādreiz no mums ko pasūtīsiet, tad atķeksējiet, lai dators atceras Jūsu datus, tie nebūs jāievada vēlreiz.

21. Pārskatiet pasūtījumu un spiediet pogu PIRKT. Šajā brīdī pasūtījums ir veikts.


22. Jūs redzēsiet paziņojumu, ka jūsu pasūtījums ir saņemts.


23. Spiežot uz pogas Parādīt rēķinu, jūs varat uzreiz redzēt savu pasūtījumu. Veiciet apmaksu, ja esat izvēlējušies "Pārskaitījums ar rēķinu".


24. Sava pasūtījuma pārskatu un saiti uz rēķina jūs saņemsiet arī norādītajā epastā:

25.A Ja kā piegādātājs izvēlēts "Latvijas Pasts" vai "Omniva Latvija"Jūsu pasūtītās sēklas tiks izsūtītas septiņu darba dienu laikā pēc atmaksas veikšanas uz norādīto kontu.

25.B Ja kā piegādātājs izvēlēts "Saņemšana Dārzniecībā uz vietas, iepriekš zvanot 22329399 (Lakstīgalu iela 23, Baloži, Ķekavas novads)", Jūs saņemsiet SMS, kad pasūtījums tiks sakomplektēts un varēsiet tam doties pakaļ, veicot apmaksu sēklu saņemšanas brīdī, ja izvēlēta opcija "Skaidra nauda pie saņemšanas" vai saņemiet sēklas, ja izvēlēta opcija "Pārskaitījums ar rēķinu".


26. Ja šādu apstiprinājuma epastu neesat saņēmuši 1 stundas laikā kopš pasūtījums veikšanas, lūdzu nekavējoties sazinaties ar mums (26300213, e-veikala administrators).

0

Pirkumu grozs