Kā izveidot pasūtījumu?

1. Atveriet sadaļu e-veikals

2. Izvēlieties augu kategoriju vai apakškategoriju

3. Izvēlieties šķirni

4. Iepazīstaties ar šķirnes aprakstu un audzēšanas prasībām.

5. Izvēlies sēklu skaitu iepakojumā.

6. Ielieciet grozā, spiežot uz "Ielikt grozā". Grozā tiks ielikts viena paciņa sēklu. Ja jūs vēlaties pasūtīt vairākas paciņas no tās pašas šķirnes - spiediet pogu "Ielikt grozā" tik reizes, cik sēklu iepakojumu jums nepieciešams (2 paciņas - 2 reizes). Daudzumu varēsiet arī izvēlēties vēlāk, pārskatot grozu.

7. Labajā malā tiks izveidots jūsu pirkumu grozs. Iepakojumu daudzums, cik iespējams pasūtīt vienā pasūtījumā, ir neierobežots, ja vien veikalā ir vēlamais iepakojumu skaits.

8. Ja jūs pārdomājat un kādu šķirni nevēlaties, spiediet uz krustiņa pēc preces nosaukuma, tā šķirne tiks izņemta no jūsu pirkumu groza:

9. Jūs varat mainīt iepakojumu daudzumu, ieliekot kursoru paciņu skaita laukā, izdzēšot esošo un ierakstos vajadzīgo skaitu:

10. Ja jūs ierakstīsiet lielāku iepakojumu skaitu, nekā mums ir pieejami, izleks paziņojuma logs. Spiediet OK divas reizes:

11. Sistēma pati izlabos skaitu uz maksimālo pieejamo:

12. Kad esat pabeiguši savu izvēli, spiediet uz PASŪTĪT:

13. Pārskatiet pirkumu grozu.

14. Ja vēlaties kaut ko mainīt - spiediet augšā uz E-VEIKALS vai jebkuru no augu kategorijām:

15. Un jūs atkal redzēsiet pasūtījuma grozu kreisajā malā. Šajā skatā groza saturu iespējams koriģēt:

16. Kad pasūtījums atkal gatavs, spiediet pogu PASŪTĪT.

17. Ievadiet savu kontaktinformāciju. Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti.

18. Lūdzam, pārbaudīt tālruņa nummura precizitāti. Tālruņa nummurs ir nepieciešams, lai informētu Jūs par pasūtījuma statusu.

19. Izvēlaties saņemšanas veidu. Iespējami trīs varianti

Latvijas Pasta nodaļā

Omniva Latvija

Saņemšana Dārzniecībā uz vietas, iepriekš sazinoties zvanot 22329399

20. Izvēlaties apmaksas veidu. Izsniedzam VID reģistrētās kvītis, pēc jūsu pieprasījuma - ievadām jūsu rekvizītus, par nepieciešamību un rekvizītus, lūdzam, norādīt lauciņā papildus informācija.

21. Kad visus datus esat ievadījuši, izlasiet noteikumus un atzīmējiet, ka esat ar tiem iepazinušies (tādas ir Latvijas e-veikalu prasības).  Ja zināt, ka vēl kādreiz no mums ko pasūtīsiet, tad atķeksējiet, lai dators atceras Jūsu datus, tie nebūs jāievada vēlreiz.

22. Spiediet pogu TĀLĀK.

23. Pārskatiet pasūtījumu un spiediet pogu PIRKT. Tikai šajā brīdī pasūtījums ir veikts.

24. Jūs redzēsiet paziņojumu, ka jūsu pasūtījums ir saņemts.

25. Spiežot uz pogas Parādīt rēķinu, jūs varat uzreiz redzēt savu pasūtījumu. Apmaksu veiciet kā esat izvēlējušies. Veicot apmaksu, lūdzam norādīt pasūtījuma (rēķina) nummuru.

26. Sava pasūtījuma pārskatu un saiti uz rēķina jūs saņemsiet arī norādītajā epastā:

27. Ja šādu apstiprinājuma epastu neesat saņēmuši 1 stundas laikā kopš pasūtījums veikšanas, lūdzu nekavējoties sazinaties ar mums (26300213, e-veikala administrators).

28. Jūsu pasūtītās sēklas saņemšanai uz Latvijas Pasta nodaļu vai Omniva Latvija izsūtām piecu darba dienu laikā, pēc atmaksas saņemšanas. Sēklas, kas pasūtītas Saņemšanai Dārzniecībā, sagatavojam trīs darba dienu laikā un nosūtām SMS uz Jūsu norādīto tālruņa nummuru.

29. Pasūtījuma saņemšanas ātrums ir atkarīgs no Latvijas Pasta vai Omniva Latvija noslodzes. Lūdzam, sazināties par pasūtījuma statusu, ja to neesat saņēmuši desmit dienu laikā no pasūtījuma apmaksas dienas.

Ko man darīt, ja atcerējos, ka vēlos pievienot vēl kādu šķirni?

Nereti gadās, ka izveidojat pasūtījumu un atceraties, ka vēl nepieciešama kāda paciņa sēklas.

Ja šāda situācija ir radusies 24 stundu laikā pēc pirmā pasūtījuma veikšanas, rīkojamies sekojoši:

Izveidojam jaunu pasūtījumu, bet, lai nebūtu divreiz jāmaksā piegādes izdevumi, lauciņā 'Piegādes veids' atzīmējam saņemšana Dārzniecībā uz vietas un lauciņā 'Papildus informācija' norādam pirmā pasūtījuma nummuru

Veiciet pasūtījuma apmaksu un gaidiet sēkliņas!

Pirkumu grozs