Siltumnīcas atrodas (stādu iegāde): Cālīšpurva iela, Baloži, Ķekavas novads, Latvija


NOKĻŪŠANA UZ DĀRZNIECĪBU AR PERSONĪGO TRANSPORTU
Dārzniecība atrodas Ķekavas novada, Baložos (Titurgā) Cālīšpurva ielā (iela īsa, noteikti nepabrauksi garām). Karti kā nokļūt var izpētīt šeit: https://www.google.com/maps/@56.8787273,24.1562564,15.75z, kā arī esam atzīmēti visās lielākajās navigācijas kartēs, piemēram, Waze, GoogleMap.
Šobrīd nekādu būtisku ierobežojumu saistībā ar Ķekavas apvadceļa būcniecību nav un tas ir mīts, kas grūti, sarežģīti nokļūt. Protams, saistībā ar Ķekavas apvadceļa būvniecību, ir izmaiņas,  tādēļ lūdzam izmētīt karti (https://www.google.com/maps/@56.8787273,24.1562564,15.75z) pirms došanās uz dārzniecību.


NOKĻŪŠANA UZ DĀRZNIECĪBU AR SABIEDRISKO TRANSPORTU
1. varients: Jābrauc no Rīgas centra ar 23. pilsētas autobusa maršrutu, ārā jāizkāpj pieturā Sūkņu stacija, jāpāriet pāri Baložu ielai pie pieturas, jāturpina ceļš pa gājēju ietvi kreisajā pusē līdz ielai Uzvaras prospekts. Pa ielu Uzvaras prospekts jāiet apmēram 500 m līdz Cālīšpurva ielai, kas būs kreisajā pusē. Turpinot ceļu pa Cālīšpurva ielu Jūs nokļūsiet līdz Dārzniecībai NESLINKO.
2. varients: Braucot ar maršruta autobusu Rīga-Rāmava-Baloži. Ārā jākāpj pieturā Labrenča iela. Izkāpjot būsiet uz ielas Uvaras prospekts, Jūms jāiet 100 m atpakaļ līdz Cālīšpurva ielai, kas būs labajā pusē. Turpinot ceļu pa Cālīšpurva ielu Jūs nokļūsiet līdz Dārzniecībai NESLINKO.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.